Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

TSO'DAN ÜYELERİNE E-TİCARET SEMİNERİ

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği eğitim ve seminerlerle dikkat çekiyor

TSO'DAN ÜYELERİNE E-TİCARET SEMİNERİ
Bu içerik 264 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği eğitim ve seminerlerle dikkat çekiyor. En son yapılan etkinlikte, Trendyol İhracat Satış ve İş Geliştirme Müdürü Gökhan Kurtuluş ile Trendyol Bölge Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Gökhan Akçil, Devrek TSO üyeleriyle bir araya geldi ve önemli konuları ele aldı.

   Devrek TSO ve Trendyol işbirliğiyle düzenlenen E-Ticaret/E-İhracat Eğitimi, Devrek TSO Başkanı Abdullah Başoğlu'nun açılış konuşması ile başladı. Seminerde,  E-ticaret ve Türkiye’nin e-ihracattaki rekabet avantajları, Trendyol e-ihracat ekosistemi kilometre taşları ve hedefleri, Türkiye’de e-ihracatın zorlukları ve çözüm önerileri, Trendyol'un gelecek hedefleri ve global platformlardaki yeri gibi konular üzerinde duruldu.

  Ayrıca eğitimde, bir siparişin ihracat operasyonundan Trendyol’un ihracat hedeflerine kadar birçok konu ele alındı. Katılımcılar, dünya genelinde uluslararası e-ticaretin bakış açıları hakkında da bilgi sahibi oldular.

  Toplantı sonrasında TSO Başkanı Abdullah Başoğlu iş birliği için Trendyol'a ve katılımcı üyelere teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK