Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BİLGİ YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ OLDULAR

Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi bilgi yarışmasında il birincisi oldu.

BİLGİ YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ OLDULAR
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi bilgi yarışmasında il birincisi oldu. Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen "Gençler Arası Bilgi Yarışması" lise kategorisinde Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi takımı birinci oldu.

  Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Zonguldak’ın il oluşunun 100. Yılı dolayısıyla "Gençler Arası Bilgi Yarışması" düzenlendi. Gençler genel kültür, tarih, matematik, spor gibi kategorilerde sorulan sorulara cevaplar vererek yarıştı.

   Zonguldak Merkez ve ilçelerinden ön eleme yarışmaları ardından final yarışması için gelen gençlerin oluşturduğu yarışmada Lise Kategorisinde Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri Beytullah Sucu, Ömer Faruk Tatoğlu, Doğan Berat Mutlu'dan oluşan takım il birincisi oldu. Oldukça çekişmeli geçen yarışma sonunda il birincisi olan Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri Beytullah Sucu, Ömer Faruk Tatoğlu, Doğan Berat Mutlu'dan oluşan takım okullarının başarısına bir başarı daha eklemeyi başardı.

     Dereceye giren gençlere ve jüri üyelerine plaket ve belgelerini Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Erhan Yavaş takdim etti.

   Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi Müdürü Sezgin İnam yarışma sonrası yaptığı açıklamada;  "Zonguldak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Zonguldak’ın il oluşunun 100. yılı kapsamında  liseler arası düzenlenen bilgi yarışmasında; okulumuz Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi 1. olmuştur. Yarışmada okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz Beytullah Sucu, Doğan Berat Mutlu ve Ömer Faruk Tatoğlu isimli öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz." dedi.

   Yarışma toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK