Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DEVREK EĞİTİM-BİR-SEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

ğitim Bir-Sen Devrek Şubesi üyeleri, düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Düzenlenen programda 'Öğretmen Meslek Kanunu' hakkında bilgilendirme, üyelerin sorun ve talepleri konuşuldu

  DEVREK EĞİTİM-BİR-SEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 245 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

   Eğitim Bir-Sen Devrek Şubesi üyeleri, düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Düzenlenen programda 'Öğretmen Meslek Kanunu' hakkında bilgilendirme, üyelerin sorun ve talepleri konuşuldu

   Eğitim-Bir-Sen Devrek Şube Başkanı Sonay Sarımeşe’nin koordinesinde Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen programa MEMURSEN il başkanı Kamuran Aşkar, Devrek Belediyesi Başkan Yardımcısı Özcan Özmekik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, AKP Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir, Eğitim Bir Sen İl Başkan Yardımcısı Sadettin Dede, Şube Müdürü Oğuz Bölge ve Eğitim-Bir-Sen üyeleri katıldı.

    Öğretmenlerin sorun ve taleplerinin konuşulduğu programın açılış konuşmasını yapan Devrek Şube Başkanı Sonay Sarımeş, 'Öğretmen Meslek Kanunu' hakkında bilgilendirme yaptı.

   Her zaman üyelerinin yanında olduğunu vurgulayan Memursen İl Başkanı Kamuran Aşkar; "Biz büyük bir aileyiz. Eğitim Bir Sen ve Memur Sen, ülkemizin ve ilimizin yetkili ve en büyük sendikası olmasının nedeni diğerlerine göre değil, değerlerine göre sendikacılık yapması, her fırsatta üyeleriyle bir araya gelmesidir. Her zaman üyelerimizin yanında olduğumuzu, kurum temsilcilerimizin sendikamızın isimsiz kahramanları olarak sahadaki iletişimi sağladığını, İl genelinde yetkili sendika oluşumuzdaki rolünüz önemlidir. Katılımınızdan dolayı teşekkür eder, işlerimizde kolaylıklar diliyoruz." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK