Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

JÖH VE JÖAK TIRI DEVREK'TE

Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) TIR'ı, bugün saat 20:00'ye kadar Devrek'te ziyaretçilerini ağırlayacak.

JÖH VE JÖAK TIRI DEVREK'TE
Bu içerik 352 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

    Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) TIR'ı, dün saat 20:00'ye kadar Devrek'te ziyaretçilerini ağırladı.

   Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) tanıtım ve satış tırı Devrek’e geldi. Türkiye’yi dolaşan tır, halka Jandarma teşkilatını tanıtırken, şehit ve gazi ailelerine de destek oluyor.

   Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme Kurumu (JAVDES)'na destek olmak için başlattığı JÖH-JÖAK ürünlerinin satışa sunulduğu tır Devrek Atatürk Ortaokulu önünde stant açtı. Satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelirlerin, Jandarma Asayiş Vakfı (JAVDES)’e bağışlanacağı öğrenildi.

  Türkiye’nin gözbebeği olan Jandarma Özel Kuvvetler mensuplarının kullandığı tişört, pusula, saat, künye, bileklik ve şapka gibi çeşitli ürünler ve hediyelik eşyalar satışa sunuluyor. Türkiye’yi dolaşan tır, halka Jandarma teşkilatını tanıtırken, şehit ve gazi ailelerine de destek oluyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK