Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BİR YILLIK EMEKLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Devrek Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin bir yıllık emekleri Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nda sergilenecek.

BİR YILLIK EMEKLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKACAK
Bu içerik 175 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin bir yıllık emekleri Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nda sergilenecek. Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenecek olan Yıl Sonu Sergisi'ne tüm vatandaşları davet etti.

   Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nda Devrek'te kursiyerlerin el emeği, göz nuru döktüğü, bir yıl boyunca emek verdiği ürünler 6 Haziran 2024 Perşembe günü saat 11:00'de Cumhuriyet Alanı'nda görücüye çıkacak. Devrek Halk Eğitimi Merkezi’nde 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde iğne oyasından, makine nakışına kadar birçok alanda eğitim alan kursiyerler, 6 Haziran 2024 Perşembe günü saat 11:00'de, bir yıl boyunca Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri ve usta öğreticileri eşliğinde yaptıkları ürünleri sergileyecekler.

  Devrek Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, kursiyerlerinin ve hocaların bir yıl boyunca emek verdiği ürünleri görmeleri için tüm Devrek Halkı’nı sergi açılışına davet eden Kaymakam Muhammed Evlice;

  "Hayat boyu öğrenme haftası etkinlikleri kapsamında ilçemiz Halk Eğitim Merkezince 6 Haziran 2024 Perşembe günü saat 11:00'de Cumhuriyet Alanı'nda düzenlenecek olan Yıl Sonu sergisinin açılışına bütün halkımız davetlidir.  Bu sergide kursiyerlerimiz tarafından hazırlanan el emeği göz nuru eserler sergilenecektir. Bu güzel eserleri görmenizi ve kursiyerlerimizi desteklemeniz onları mutlu edecektir."dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK