Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KOOPERATİFİN YENİ BAŞKANI DEDEMEN OLDU

S.S. Devrek Baston ve El Sanatları Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda Erol Dedemen başkan seçildi

KOOPERATİFİN YENİ BAŞKANI DEDEMEN OLDU
Bu içerik 467 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

  S.S. Devrek Baston ve El Sanatları Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda Erol Dedemen başkan seçildi.

  Dünyaca ünlü Devrek Bastonu'nu üreten üreticilerin bir raya gelerek kurduğu S.S. Devrek Baston ve El Sanatları Kooperatifi yeni yöneticilerini belirlemek için sandık başına gitti. Eski Başkan Abdurrahman Yanaz'ın yeniden aday olmadığı tek liste yapılan seçimde başkanlığa Erol Dedemen seçildi.

  Yapılan seçimlerde Kooperatif Başkanlığına Erol Dedemen, Başkan Yardımcılığına Sadettin Horuz, Muhasip Üyeliğe ise Hüseyin Gökçe seçildi. Dört yıl süreyle görev yapacak olan yeni yönetim kurulu genel kurulda hazırladıkları yeni projeleri gündeme getirdi.

   Seçim sonuçlarının ardından konuşan S.S. Devrek Baston ve El Sanatları Kooperatifi Başkan Erol Dedemen; "Kooperatifimizin yapılan seçimli olağan kongresinde başkanlığa seçilmiş bulunuyorum. Gerçekleştirdiğimiz bu olağanüstü kongrede bana ve arkadaşlarıma gösterilen güven için çok teşekkür ederim. Kooperatifimizi şimdiye kadar edindiğim tecrübe ve siz değerli büyüklerimin katkılarıyla da görevimi başarılı bir şekilde yöneteceğime inanıyorum.

   Aldığımız bayrağımızı hep birlikte el, ele omuz, omuza vereceğiz ve esnafımıza destek olacak kooperatifimizi geliştirerek daha ileriye taşıyacağız. Önemli olan bu. Biz burada yaşıyorsak birlik olacağız. Biz tüm gücümüzü Devrek ve Devrek Bastonu için harcamalıyız." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK