Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

85 ÖĞRENCİ MEZUNİYET SEVİNCİ YAŞADI

Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu tarafından 2023-2024 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.

85 ÖĞRENCİ MEZUNİYET SEVİNCİ YAŞADI
Bu içerik 281 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu tarafından  2023-2024 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.

  Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nun tarafından her yıl geleneksel olarak okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreni ile 85 öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı.

   Okulun bahçesinde düzenlenen törene, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, Okul Müdürü Musa Eren, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

   Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlarken, törende açılış konuşmasını Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Musa Eren yaptı.Eren;

   "Öğrencilerimizin mezun olmasının mutluluk ve hüznünü bir arada yaşıyoruz. 4 yıl önce bizlere teslim edilen evlatlarımızı bilgi ve donanım bakımından bir üst seviyeye çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında mutluluklar ve başarılar dileriz." şeklinde konuştu.

   Yapılan konuşmaların ardından dereceyle mezun olan öğrencilere mezuniyet belgeleri protokol tarafından verildi. Daha sonra dereceyle mezun olan öğrenciler tarafından bayrak devir teslim töreni gerçekleştirildi.

   Diplomalarının da dağıtılmasının ardından öğrenciler kep fırlatarak mezun olmanın sevincini müzik eşliğinde aile ve öğretmenleriyle paylaştı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK