Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM EVLİCE'DEN BAYRAM ÖNCESİ KÖY ZİYARETİ

83 Köyü olan Devrek'in köylerine düzenli inceleme ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Evlice, son köy ziyaretini İslamköy Köyü'ne yaptı.

KAYMAKAM EVLİCE'DEN BAYRAM ÖNCESİ KÖY ZİYARETİ
Bu içerik 492 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

    83 Köyü olan Devrek'in köylerine düzenli inceleme ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Evlice, son köy ziyaretini İslamköy,Hüseyincavuşoglu, Karacaören ve Yassıören köylerine yaptı.

  Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, bayram öncesi "Vatandaşlarla Buluşma" kapsamında İslamköy,Hüseyincavuşoglu, Karacaören ve Yassıören köylerine ziyarette bulunarak vatandaşın, yaklaşan Kurban Bayramını kutladı. Sık sık gerçekleştirdiği köy ve halk ziyaretleriyle ilçe halkının sorun ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinleyen Kaymakam Muhammed Evlice, yine sorun ve sıkıntıları birinci ağızdan dinledi. İslamköy,Hüseyincavuşoglu, Karacaören ve Yassıören'nde vatandaşlarla görüşen, köy muhtarlarından yaşanan sorunlarla ilgili bilgi alan Kaymakam Evlice vatandaşların yaklaşan Kurban Bayramını tebrik ederek ziyaret turunu tamamladı.

  Resmi bayramlaşma programlarıyla vatandaşların çoğuyla bayramlaşamadıklarını, hiç olmazsa bayram öncesi vatandaşları ziyarette bulunarak sohbet etmek istediklerini belirten Kaymakam Evlice; "Bugün ziyaretimizi ilçemize bağlı İslamköy,Hüseyincavuşoglu, Karacaören ve Yassıören köylerinde bulunan vatandaşımıza yapalım, onlarla hem sohbet edelim hem de sorunları ve istekleri varsa onları öğrenelim istedik. Resmi bayramlaşma programlarıyla vatandaşlarımızın çoğuyla bayramlaşamıyoruz, hiç olmazsa bayram öncesi vatandaşımızı ziyarette bulunmak ve onlarla buluşup sohbet edelim istedik. Bizler sürekli vatandaşımızla beraber olma yolundayız. Bizler birlikte olduğumuz sürece Türkiye’yiz. Vatandaşımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

    Kaymakam Evlice'ye yapmış olduğu ziyaretinde İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emrah Dinar, İlçe Yazı İşleri Müdürü Cengiz Karapınar, İlçe Özel İdare Müdürü Recep Civelek, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Turan, İlçe Tarım Ve Orman Müdürü Volkan Hızarcı Ve İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Cihan Can Ve İlçe  Sağlık Müdürü Ecem Tüzün eşlik etti.   

   Köy halkı ise, kendilerini ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakam Evlice'ye  teşekkürlerini iletti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  İZLERİ DÜN GİBİ DURUYOR
İZLERİ DÜN GİBİ DURUYOR
KOYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALDI
KOYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALDI