Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÖĞRETMENLER KAVGAYA TUTUŞTU

U14 maçında iki beden eğitimi öğretmeni kavga etti. Kavgayı sahadaki 13-14 yaşındaki öğrenciler güçlüklü ayırdı.

ÖĞRETMENLER KAVGAYA TUTUŞTU
Bu içerik 2685 kez okundu.
Advert

U14 maçında iki beden eğitimi öğretmeni kavga etti. Kavgayı sahadaki 13-14 yaşındaki öğrenciler güçlüklü ayırdı.

Zonguldak U14 Ligi'nde Cumartesi günü Çaydeğirmeni Belediyespor ile Devrek Eğitimspor Çaydeğirmeni Sahası'nda karşı karşıya geldi.

 Ferhat Korum'un yönettiği karşılaşmada eşine az rastlanan bir olay gerçekleşti. Devrek Eğitimspor'un antrenörü Mahmut Topçular Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi'nde, Çaydeğirmeni Belediyespor antrenörü Selçuk Sarı ise Devrek Anadolu Lisesi'nde beden eğitimi öğretmenliği yapıyor.

 MAHMUT ÖĞRETMEN, SELÇUK ÖĞRETMENE KAFA ATTI, KAVGAYI ÖĞRENCİLER AYIRDI

 Karşılaşmanın devam ettiği esnada iki öğretmen antrenör arasında sözlü atışma yaşandı. İki öğretmen de yedek kulübelerinden birbirinin üzerine yürümeye başladı. Sözlü tartışma yaşanırken Devrek Eğitimspor antrenörü öğretmen Mahmut Topçular biranda Çaydeğirmeni Belediyespor antrenörü öğretmen Selçuk Sarı'ya kafa attı. Kafa darbesi yiyerek biran da sardılan ve neye uğradığını şaşıran Selçuk Sarı ile kafa atan Mahmut Topçular yumruklaşmaya başladı. Yere düşen iki öğretmenin kavgasını karşısında şok olan 13-14 yaşındaki öğrenciler kavga eden öğretmenlerini ayırmaya koştu. Tribünden sahaya giren taraftarlar ve öğrenciler kavga eden iki öğretmeni güçlükle ayırdı.

 Öğretmen meslektaşına kafa atarak kavgaya neden olan Mahmut Topçular'a taraftarların büyük tepki gösterdikleri gözlenirken eğitim camiasında yaşanan bu kavga şaşkınlık ve üzüntüyle karşılandı.

 Maçın hakemi Ferhat Korum ise çıkan olayların ardından maçı tatil ettiğini açıkladı. Maçın sonucu ile ilgili kararı Zonguldak İl Tertip Komitesi verecek.

 Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi öğretmeni ve Devrek Eğitimspor antrenörü Mahmut Topçular'ın kafa darbesine maruz kalan Devrek Anadolu Lisesi ve Çaydeğirmeni Belediyespor U14 takımı antrenörü Selçuk Sarı son 2 yıldır Çaydeğirmeni Belediyespor alt yapısında görev yaparken daha önce BAL'da Geredespor ve Devrek Belediyespor takımlarını çalıştırmıştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR?
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR? "
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.