Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ZONGULDAKLI DOLANDIRICI BURSA'DA YAKALANDI

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, 24 ayrı suçtan 15 yıl kesinleşmiş cezası bulunan zanlıyı Bursa’nın Gemlik İlçesi'nde yakaladı.

ZONGULDAKLI DOLANDIRICI BURSA'DA YAKALANDI
Bu içerik 684 kez okundu.
Advert

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, 24 ayrı suçtan 15 yıl kesinleşmiş cezası bulunan zanlıyı Bursa’nın Gemlik  İlçesi'nde yakaladı.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi'ne bağlı  Soğanlıyörük Köyü'nde ikameti gözüken, İstanbul, Bursa, Bartın, Kırıkkale, Amasya, Kocaeli, Karabük, İzmir ve Tekirdağ’da da aranan 55 yaşındaki şahıs Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri tarafından Bursa’nın Gemlik İlçesi'nde yakalandı.

Farklı illerde kişi hürriyetinden yoksun kılma, dolandırıcılık, tehdit, yağma, silahlı tehdit ve hırsızlık gibi çeşitli suçlardan 72 suç dosyası bulunan ve ayrıca 20 suçtan aranan şahıs, Zonguldak İl Jandarma ve Bursa İl Jandarma Komutanlığı’nın koordineli çalışmaları doğrultusunda gece saatlerine hastanede yakalandı.

Uzun süredir, farklı illerde aranan, kılık değiştirerek firari durumda bulunan şahıs aynı zamanda yakınlarının ve akrabalarının da kimliklerini kullanıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  MAAŞA GÖRE TOST
MAAŞA GÖRE TOST
"SIKINTININ NEDENİ AKP İKTİDARIDIR, SARAYDIR!"