Advert

BAŞKAN KELEBEK: DEVREK FAKÜLTEYİ HAK EDİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek, gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz sahibi İbrahim Tığ ile görüşen Başkan Kelebek, Devrek’e yapılması istenilen fakülte için görüş alışverişinde bulundu.

BAŞKAN KELEBEK: DEVREK FAKÜLTEYİ HAK EDİYOR
Bu içerik 2800 kez okundu.
Advert

Gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ’ın da, Devrek’e fakülte açılması yönünde büyük bir hassasiyet içinde olduğunu anlatan Başkan Serdar Kelebek, BEÜ Rektörü Mahmut Özer’in “Siz, bize bir gelin biz size 10 gelelim. Elbette Devrek’te de bir fakülte açabiliriz.”dediğini anımsattı.

    Kelebek şöyle konuştu; “Geçtiğimiz aylarda rektörümüz Devrek’imizi ziyaret etti. Biz de kendisini eski taburun bulunduğu boş alanı gezdirdik. Kendesi bu alanın iyi bir fakülte yeri olduğunu söyledi. Ayrıca Devrek’in sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda fakülteyi hak ettiğini, belirtti. Yani sayın rektörümüz Devrek’e fakülte açılmasına sıcak bakıyor. Ama sorun bizim Devrek’te birlik ve beraberlik içinde hareket edememizden kaynaklanıyor. Bunu aşabilirsek, ki ben aşılmasını çok istiyorum, Devrek’imize bir fakülte kazandırabiliriz. Çünkü Devrek’imiz fakülteyi çoktan hak ediyor.”

    Gazetemiz sahibi İbrahim Tığ da, Devrek’in kurtuluşunun fakülte açılmasından geçtiğini belirterek; “Gerek şahsım gerekse basın olarak ilçemize yapılacak her güzel işte varız. Kaldı ki Türkiye’nin bir çok ilçesinde fakülte var, Devrek’te neden olmasın. İlçemize fakülte açılması konusunda üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız.”diye konuştu.

     Başkan Kelebek, gazetemiz hakkında da bilgi aldı. Tığ da ziyaretleri nedeniyle Başkan kelebek’e teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR