Advert
Advert

KOTRA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Murat Kotra kalp krizi geçirmesi sonrası İstanbul’da tedavi altına alındı. 4 damarının tıkalı olduğu öğrenilen Kotra kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkür e

KOTRA KALP KRİZİ GEÇİRDİ
Bu içerik 239 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Murat Kotra kalp krizi geçirmesi sonrası İstanbul’da tedavi altına alındı. 4 damarının tıkalı olduğu öğrenilen Kotra kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkür etti.

Kotra ameliyat öncesi ve sonrası ziyaretçi yasağı olduğunu belirterek:

"Kıymetli Ülküdaşlarım, geçirmiş olduğum rahatsızlık sonucu Silivri Anadolu Hastanesinde tedavi görüyorum doktorlarım tahlillerimde bir sorun olmaz ise yarın sabah ( Cuma ) ameliyata gireceğimi söylediler dualarınızı, iyi dileklerinizi hissediyor, biliyorum ameliyat öncesi ve sonrası ziyaretçi yasağı koydular Varlığına her daim dua ettiğim Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendi telefon ile aradı geçmiş olsun dileklerini iletti bana çok büyük bir moral oldu MYK Üyelerimiz, MDK Üyelerimiz, Milletvekillerimiz, İl ve İlçe Başkanlarımız, yöneticilerimiz, dava arkadaşlarımız aradılar moral verdiler İstanbul Milletvekilimiz Hayati Arkaz ve İl Başkan Yardımcımız Mustafa Arkaz tüm imkanlarını seferber ettiler Allah onlardan razı olsun. Telefonlara cevap veremiyorum, sağlıklı günlerde bir arada olmak ümidi ile hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!