Advert
Advert
Advert

ZONGULDAK’A ‘İMAR BARIŞI’ ANLATILACAK

Zonguldak Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, yaptığı yazılı açıklamada 22 Haziran’da Vali Ahmet Çınar tarafından “İmar Barışı” hakkında bilgilendirme yapılacağını duyurdu.

ZONGULDAK’A ‘İMAR BARIŞI’ ANLATILACAK
Bu içerik 853 kez okundu.

 

  Zonguldak Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, yaptığı yazılı açıklamada 22 Haziran’da Vali Ahmet Çınar tarafından “İmar Barışı” hakkında bilgilendirme yapılacağını duyurdu. Yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

“Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca kamuoyunda “İmar Barışı’ olarak bilinen ve 13 milyon yapının imar ve iskân sorununun çözülmesi amacıyla uygulamaya konulan İmar Barışı düzenlemesinde başvurular 8 Haziran Cuma günü başlamıştır. Talep eden vatandaşlarımıza başvuru sürecine ilişkin Valiliğimiz bünyesinde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde oluşturulan yardım masaları ile bilgi ve destek verilmektedir. Uygulamadan vatandaşlarımızın tamamının haberdar olması, söz konusu süreli başvurudan ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımızın faydalanabilmesi ve imar barışına ilişkin ilimizdeki tüm vatandaşların kolayca bilgi alabilmesi amacıyla Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR Başkanlığında ilimizdeki tüm mahalle ve köy muhtarlarına yönelik, 22.06.2018 tarihinde Dedeman Otelde aşağıda belirtilen program dâhilinde kahvaltılı bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Kamuoyuna ve Basın Mensuplarımıza önemle duyurulur.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...