Advert
Advert

AYVACI: YAPICI PROJELER İLE YOLA ÇIKTIK

Gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ ve gazetemiz yazarlarından Faik Mekik, Devrek Ziraat Odası Başkanlığı 16. Olağan Genel Kurulu’nda 83 delegenin 44’ünün oyunu alarak Devrek Ziraat Odasının yeni başkanı olan Satılmış Ayvacı’ya hayırlı olsun ziyareti ge

AYVACI: YAPICI PROJELER İLE YOLA ÇIKTIK
Bu içerik 1287 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 Gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ ve gazetemiz yazarlarından Faik Mekik, Devrek Ziraat Odası Başkanlığı 16. Olağan Genel Kurulu’nda 83 delegenin 44’ünün oyunu alarak Devrek Ziraat Odasının yeni başkanı olan Satılmış Ayvacı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 Yeni başkan Satılmış Ayvacı’ya hayırlı olsun ziyaretinden bulunan gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ ve gazetemiz yazarlarından Faik Mekik, Başkan Ayvacı’ya yeni görevinde başarılar dilerken Başkan Ayvacı ve yönetim Kurulunda bulunan Şaban Civelek ile sohbet ettiler.

Gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretinde yapacakları projelerden bahseden Başkan Ayvacı; ‘ Devrek tarımı için çok güzel projelerimiz var. Bu projeleri gerçekleştirmek için Zonguldak İl Müdürümüz Sayın Cemalettin Çataklı ile görüşmelerimiz oldu. Bu görüşmelerimiz olumlu geçti diyebiliriz. Yaptığımız görüşmelerde makine ve ekipman taleplerimiz oldu. Bu talepler için gerekli yazışmalara başaldık. Amacımız Devrek tarımını ileriye taşımak ve genç çiftçilerimizin önünü açabilmek için elimizden geleni yapmak. Bu amaçla güzel ve yapıcı projeler ile yola çıktık.’ Dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Ayvacı yaptıkları ziyaret için Tığ ve Mekik’e teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ