Advert
Advert

KEÇELİ GİTTİ YERİNE COŞGUN GELDİ

5 yıl Çaycuma Kaymakamı olarak görev yapan Serkan Keçeli, Kahramanmaraş Onikişubat Kaymakamlığına atandı

KEÇELİ GİTTİ YERİNE COŞGUN GELDİ
Bu içerik 1584 kez okundu.
Advert

 

  5 yıl Çaycuma Kaymakamı olarak görev yapan Serkan Keçeli, Kahramanmaraş Onikişubat Kaymakamlığına atandı. Çaycuma Kaymakamlığı’na ise; Bingöl Adaklı Kaymakamı Muharrem Coşgun atandı.

Kaymakam Muharrem Coşgun Kimdir;

1982 Çorum doğumlu  Kaymakam Muharrem Coşgun, İlk ve orta öğrenimini Çorum'da tamamladıktan sonra, 2005 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu.

  Mülki İdare Amirliği mesleğine 2007 yılında Kayseri Kaymakam Adayı olarak başladı. Staj süresince Balıkesir Ayvalık ilçesinde Kaymakam Refikliği, Şırnak, Beytüşşebap ve Silopi'de Teftiş Stajını tamamladı. Antalya ili Gündoğmuş ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu.

 İngiltere'de University of Leicester'de bir yıl dil eğitimi alarak, İngiliz idare sistemi üzerinde incelemelerde bulundu. 94. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarılı dereceyle tamamlayan Muharrem Coşgun 2010-2012 Alpu, 2012-2014 İmranlı kaymakamı olarak görev yaptı.20.08.2018 tarih ve 30160 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 2017/345 sayılı İçişleri Bakanlığı atama kararnamesi ile Ardahan vali yardımcısı iken Adaklı Kaymakamı olarak atandı. Şerife Coşgun ile evli olup bir çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
1 HEMŞERİMİZİ DAHA KORONADAN KAYBETTİK
1 HEMŞERİMİZİ DAHA KORONADAN KAYBETTİK
AKŞAMÜSTÜ 2 HEMŞERİMİZİ DAHA KAYBETTİK
AKŞAMÜSTÜ 2 HEMŞERİMİZİ DAHA KAYBETTİK