Advert
Advert
Advert

SAHTE ALKOL OPERASYONU

Zonguldak’ta kaçak/sahte alkollü içki ile etil/metil alkol satışına yönelik olarak bugün eş zamanlı olarak “ZİNCİR Operasyonu” gerçekleştirildi. Operasyonda Gökçebey ilçesinde etil alkol satışına yetkisi bulunmayan bir işyerinin deposunda birer litrelik ş

SAHTE ALKOL OPERASYONU
Bu içerik 810 kez okundu.
Advert

Zonguldak’ta kaçak/sahte alkollü içki ile etil/metil alkol satışına yönelik olarak bugün eş zamanlı olarak “ZİNCİR Operasyonu” gerçekleştirildi. Operasyonda Gökçebey ilçesinde etil alkol satışına yetkisi bulunmayan bir işyerinin deposunda birer litrelik şişe ambalajlarda olmak üzere toplam 37 şişe etil alkol ele geçirildi. İş yeri sahibi serbest bırakıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü’nden konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle: “Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde kaçak/sahte alkollü içki ile etil/metil alkol satışına yönelik olarak 15.09.2022 günü ülke genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “ZİNCİR Operasyonu” kapsamında ilimiz genelinde 25 işyeri kontrol edilmiş olup Gökçebey İlçemizde bulunan ve etil alkol satışına yetkisi bulunmayan bir işyerinin deposunda birer litrelik şişe ambalajlarda olmak üzere toplam 37 şişe etil alkol ele geçirilmiş olup işyeri işleticisi S.K. (38) isimli şahıs hakkında adli işlem tesis edildikten sonra serbest bırakılmıştır.

Ayrıca Kdz. Ereğli KOM Grup Amirliği görevlilerimizce Yalı Caddesi üzerinde şüphe üzerine durdurulan B.B. (26) isimli şahıstan 450 paket halinde toplam 9.000 adet bandrolsüz doldurulmuş makaron ele geçirilmiş olup şüpheli hakkında adli işlem tesis edilerek serbest bırakılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI