Advert
Advert
Advert

OKULUMDA KAN’PANYA VAR

Öğrenciler kan vermeye davet etti.

OKULUMDA KAN’PANYA VAR
Bu içerik 660 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

   Öğrenciler kan vermeye davet etti.

   Kan bağışının insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak için Devrek Atatürk Ortaokulu ve Kızılay işbirliğiyle Devrek'te "Okulumda Kan’Panya Var" sloganıyla kan bağışı kampanyası kyapılacak.

  Koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde kan stoklarında ciddi düşüş yaşayan Kızılay’ın çağrısı ile birlikte Devrek Atatürk Ortaokulu, okul bahçesinde 29 Kasım salı günü kan bağışı kampanyası düzenleyecek. Yapılacak olan kan bağışı kampanyası saat 10.00'da başlayacak ve saat 17.30'a kadar devam edecek.

    Kan bağışının bir insanın hayatını kurtarabilecek beklide en basit davranışlardan biri olduğunu vurgulayan Devrek Atatürk Ortaokulu Müdürü Hayati Masalcı;

   "Covid-19 salgını nedeniyle kan stoklarının kritik seviyenin altına düşmesiyle okulumuzda 29 Kasım salı günü t saat 10:00-17:30 arasında Kızılay için kan bağışı kampanyası düzenlenecektir. Tüm eğitimci arkadaşlarımızı, öğrenci ve velilerimizi kan bağışlamaya davet ediyoruz."

  Atatürk Ortaokulu öğrencileride, velileri başta olmak üzere yakın çevrelerinden başlayarak büyüklerini okullarında Kızılay'a kan vermeye davet ediyor.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE KRİZ MASASI OLUŞTURULDU
DEVREK’TE KRİZ MASASI OLUŞTURULDU