Advert
Advert

AVRUPA’DAKİ DEVREKLİLER YENİ BAŞKANINI SEÇTİ…

Avrupa Devrekliler Derneği 1. Olağan Genel Kurulda yeni yönetimini seçti.

AVRUPA’DAKİ  DEVREKLİLER YENİ BAŞKANINI SEÇTİ…
Bu içerik 9237 kez okundu.

 

Hacıbayram Özsoy - Oktay Tığ/ ALMANYA-GLADBECK

   Avrupa Devrekliler Derneği 1. Olağan Genel Kurulda yeni yönetimini seçti. 2015 yılında Almanya’nın Castrop-Rauxel kentinde kurulan Avrupa Devrekliler Derneği kongreye giderek ilk olağan genel kurulla yeni yönetim kurulunu seçti. Katılımın yüksek olduğu kongrede birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusu yapıldı.

YENİ BAŞKAN ŞAHİN TABAKOĞLU

  Genel kurulda tek başkan adayı olarak katılan Devrekli işadamı Şahin Tabakoğlu bütün üyelerin oylarıyla başkan seçildi. Kendi yönetim kurulunu da oylamaya sunan Tabakoğlu bütün üyelerden tam destek aldı.

KAPUCUBAŞ: DERNEĞİMİZ ATATÜRKÇÜ ÇİZGİSİNDEN HİÇ ÖDÜN VERMEDİ

Kongrede konuşma yapan kurucu başkan Bülent Kapucubaş, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Derneğin kuruluş amacının Avrupa’daki Devreklileri aynı çatı altında birleştirmek olduğunu söyleyen Kapucubaş, “bu güç ve dayanışmayla hizmet anlamında çok daha büyük başarılara imza atabiliriz” dedi. Kapucubaş ayrıca, Avrupa Devrekliler Derneği’nin Atatürkçü çizgisinden kesinlikle ödün vermeyeceğini de dile getirdi. Derneğin kurulduğu günden bu yana güzel başarılara imza attığını da belirten Bülent Kapucubaş, kendisine destek olan yönetim kurulu arkadaşlarına ve dernek üyelerine teşekkür etti. Yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarına başarı dileklerinde de bulunan Kapucubaş, “bu bir bayrak yarışı. Biz üzerimize düşeni yaptığımıza inanıyorum. Biz bu meşaleyi yaktık, bundan sonra da bu meşale yanmaya devam edecektir, buna inancım tamdır” dedi.

 TABAKOĞLU: İLK İŞİMİZ KADIN VE GENÇLİK KOLLARI KURMAK

Oyların tümüyle yeni göreve seçilen başkan Şahin Tabakoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında önemli konulara değindi. İlk işlerinin kadın ve gençlik kolları kurmak olduğunu söyleyen Tabakoğlu, “kurucu yönetim kurulu üyelerimizin çok güzel çalışmaları oldu. Bu bağlamda onlara ve kurucu başkanım Bülent Kapucubaş’a çok teşekkür ediyorum” dedi. Yeni bir heyecan ve daha güçlü bir yönetimle işbaşına geldiklerini belirten Şahin Tabakoğlu, amaçlarının buradaki gençlerimize ve hemşerilerimize güzel hizmetler sunmak olduğunu söyledi.

 

YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Başkan Şahin Tabakoğlu

Neşet Çıtlık

Yüksel Kafalı

Cengiz Kösecik

Ferudun Hüseyin Demir

Mustafa Yağcı

Hacıbayram Özsoy

Niyazi Çorukçu

Ramazan Topal

Kerem Terzi

İlyas Korkut

Metin Göktepe

DENETLEME KURULU

Bülent Kapucubaş

Hüseyin Hızarcı

Murat Türedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!