Advert
Advert

GMİS YAVUZYILMAZ’I ZİYARET ETTİ, HAYIRLI OLSUN DEDİ

GMİS yönetimi, Tbmm KİT komisyonunda görev alan ve başta TTK olmak üzere, Kamu İktisadi Teşebbüslerini denetleyecek olan CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'ı Mecliste ziyaret ederek, yeni görevini hayırladı.

GMİS YAVUZYILMAZ’I ZİYARET ETTİ, HAYIRLI OLSUN DEDİ
Bu içerik 623 kez okundu.

 

  GMİS Genel Başkanı, Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal’dan oluşan GMİS yönetimi, Tbmm KİT komisyonunda görev alan ve başta TTK olmak üzere, Kamu İktisadi Teşebbüslerini denetleyecek olan CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'ı Mecliste ziyaret ederek, yeni görevini hayırladı.

  Meclis’te kendisini ziyaret eden GMİS Yönetimine teşekkürlerini ileten Yavuzyılmaz, birçok önemli konu üzerinde düşüncelerini GMİS yönetimi ile paylaştı. Genel Maden İş Sendikası'nın, Türkiye'de aynı iş kolundaki sendikalı olmayan 160 bin işçiyi de sendikanın bünyesine alması için çalışmaların artırılması ve "eşit işe eşit ücret verilmesi" prensibi ile ilgili konunun aciliyeti gündeme getiren Yavuzyılmaz, güncel ve önceki dönemlere ait GMİS raporlarını da incelemek üzere yönetimden talep ederek, her konuda maden işçisinin yanında olduğunu vurguladı. Bir değerlendirme toplantısı şeklinde geçen ziyaret, GMİS yönetim kurulunun, üzerinde maden şehitlerimizin isimlerinin bulunduğu Zonguldak Kömürspor formasını ve vagon çeken maden işçisi heykelini Yavuzyılmaz’a hediye etmeleri ile son buldu. GMİS yönetim kurulunun önümüzdeki günlerde Yavuzyılmaz ile tekrar bir araya gelmeleri bekleniyor.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ